×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی فوتر

نشریه Nanomedicine Research Journal (NMRJ) انجمن علمی نانوفناوری پزشکی ایران در پایگاه داده معتبر و بین المللی Scopus پذیرفته شد. این فصلنامه با نام اختصاری NMRJ از سال 2016 با مدیر مسئولی؛ دکتر سید مهدی رضایت و سردبیری؛ دکتر فرید عابدین درکوش و همکار سردبیر؛ دکتر مهدی آدابی شروع به فعالیت کرده و مقالات مرتبط […]

نشریه Nanomedicine Research Journal (NMRJ) انجمن علمی نانوفناوری پزشکی ایران در پایگاه داده معتبر و بین المللی Scopus پذیرفته شد.

این فصلنامه با نام اختصاری NMRJ از سال 2016

با مدیر مسئولی؛ دکتر سید مهدی رضایت و سردبیری؛ دکتر فرید عابدین درکوش و همکار سردبیر؛ دکتر مهدی آدابی شروع به فعالیت کرده و مقالات مرتبط با حوزه موضوعی کاربرد فناوری نانو در پزشکی، زیست‌شناسی، بیوتکنولوژی و داروسازی را از پژوهشگران دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی منتشر می کند. این نشریه تاکنون 4 جلد مشتمل بر 12 شماره حاوی 96 مقاله مروی و اصیل از دانشگاه‌های معتبر ایرانی و خارجی منتشر کرده است.

اعضای هیئت تحریریه نشریه از اساتید و محققان برجسته بین المللی در زمینه های مختلف نانوپزشکی، مهندسی بافت و طب باز ساختی و … از دانشگاه­های تراز اول دنیا بوده که از آن جمله می توان به پروفسور علی خادم حسینی استاد تمام دانشگاه هاروارد در زمینه مهندسی بافت و رئیس آزمایشگاه تکنولوژی­های نانو ابعاد و میکرو ابعاد (Microscale and Nanoscale Technologyes)  دانشگاه هاروارد و دکتر سیفعلیان استاد تمام دانشگاه UCL لندن و رئیس مرکز نانوتکنولوژی و طب بازساختی(Regenerative Medicine)  این دانشگاه اشاره کرد.

این نشریه دارای رتبه علمی- پژوهشی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و در پایگاه استنادی جهان اسلام   (ISC) نیز پذیرفته شده است. لازم به ذکر است که نشریه برای نمایه شدن در پایگاه داده معتبر و بین المللی  ESCI نیز اقدام نموده و در حال بررسی می باشد.

فهرست و متن کامل مقالات منتشر شده، در پایگاه اینترنتی نشریه به آدرس http://www.nanomedicine-rj.com  قابل دریافت است.

دسته بندی: آخرین اخبار برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد