صفحه نخست اعضای رسمی اعضای حقوقی همایش ها عضویت ثبت نام تماس با ما   http://isnm.ir/templates/nw-nano/english.png
 
     

پیوندها

Nanomedicine Research Journal

معرفی کتاب

 NMNS 2017

ماسک تنفسی

ISNN

دعوت به همکاری

کتابخانه مجازی انجمن

ISNM

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

انجمن نانوفناوری پزشکی ایران به اطلاع میرساند، از اعضای انجمن و دانشجویان فعال جهت همکاری در بخش انتشار و چاپ خبر برای سایت انجمن دعوت به همکاری میشود.

نویسندگی در وب‌سایت‌های معتبر علمی به خصوص انجمن های علمی می‌تواند به‌عنوان راهی برای ارتقاء سطح علمی دانش پژوهان تلقی شود. این امر به خصوص در علوم و تکنولوژی‏های جدید نمود بیشتری خواهد داشت. در همین راستا از دانشحویان و محققانی که درزمینه ترجمه یا تهیه مطالب علمی در حوزه نانوپزشکی و حوزه های مرتبط توانایی دارند جهت تهیه خبر برای خبرنامه و سایت انجمن دعوت به همکاری می‌شود. مطالب ارسال‌شده پس از بررسی و داوری در صورت تایید به نام شخص در خبرنامه و یا سایت انجمن منتشر خواهد شد.

لازم به ذکراست الویتهای از طرف انجمن برای این افراد در نظر گرفته میشود.

لطفا توجه داشته باشید: که مقالات باید به صورت خلاصه شده شامل چکیده یا نتیجه گیری با فونت 12B zar و همچنین یک یا چند شکل که نشان دهنده کار انجام شده است باشد. خبرهای جدید و حتی الامکان کارهای دانشجویانی که در این حوزه فعالیت میکنند در اولویت میباشد.

لطفا مقالات خود را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید. درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با دفتر انجمن تماس حاصل فرمایید.

 


اجرای مراسم آتش بازی

اجرای مراسم نورافشانی

محمد رزم

اجرای مراسم آتش بازی

لوازم آتش بازی

اجاره دستگاه کاغذ پاش

اجرای مراسم آتش بازی نورافشانی

فروش لوازم آتش بازی

اجرای برنامه آتش بازی

فروش آتش بازی