صفحه نخست اعضای رسمی اعضای حقوقی همایش ها عضویت ثبت نام تماس با ما   http://isnm.ir/templates/nw-nano/english.png
 
     

پیوندها

Nanomedicine Research Journal

معرفی کتاب

 NMNS 2017

ماسک تنفسی

ISNN

دعوت به همکاری

کتابخانه مجازی انجمن

ISNM

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

زمان ثبت نام و پرداخت هزینه با تخفیف در دومین کنفرانس بین المللی نانوپزشکی و نانوایمنی تا پایان روز جمعه ۱۹ آبان تمدید شد.

دومین کنفرانس بین المللی نانوپزشکی و نانو ایمنی (Second Nanomedicine and Nanosafety Conference) توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری انجمن نانوفناوری پزشکی ایران، شبکه ایمنی نانو ایران، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو، انجمن مواد جهش زای زیست محیطی ایران در تاریخ 8 لغایت 9 آذر ماه سال 1396 (29 و 30 نوامبر سال 2017) در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌گردد. 
در این کنفرانس، علاوه بر برگزاری سخنرانی‌های کلیدی توسط اساتید مطرح ملی و بین المللی در حیطه نانوپزشکی و نانوایمنی، انواع سمپوزیوم ها، کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی نیز برگزار می‌گردد و فرصت خوبی را برای محققین از سراسر دنیا جهت تبادل نظر و ایجاد همکاری در سطح ملی و بین المللی در حوزه های مختلف نانوپزشکی و نانوایمنی فراهم می آورد. 
به اطلاع می رساند زمان ثبت نام و پرداخت هزینه با تخفیف (مبلغ ۱۰۰ هزار تومان برای دانشجویان و ۲۰۰ هزار تومان برای سایر شرکت کنندگان) در دومین کنفرانس بین المللی نانوپزشکی و نانوایمنی تا پایان روز جمعه ۱۹ آبان تمدید شد. پرداخت هزینه بدون تخفیف (۱۳۰ هزار تومان برای دانشجویان و ۲۶۰ هزار تومان برای سایر پژوهشگران) تا پایان روز جمعه ۲۶ آبان امکان پذیر است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام می‌توانند به سایت کنفرانس مراجعه نمایند.

 

اجرای مراسم آتش بازی

اجرای مراسم نورافشانی

محمد رزم

اجرای مراسم آتش بازی

لوازم آتش بازی

اجاره دستگاه کاغذ پاش

اجرای مراسم آتش بازی نورافشانی

فروش لوازم آتش بازی

اجرای برنامه آتش بازی

فروش آتش بازی