صفحه نخست اعضای رسمی اعضای حقوقی همایش ها عضویت ثبت نام تماس با ما   http://isnm.ir/templates/nw-nano/english.png
 
     

پیوندها

Nanomedicine Research Journal

معرفی کتاب

 NMNS 2017

ماسک تنفسی

ISNN

دعوت به همکاری

کتابخانه مجازی انجمن

ISNM

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دومین کنفرانس بین المللی نانوپزشکی و ایمنی نانو به همت انجمن نانوفناوری پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی تهران و شبکه ایمنی نانو و با حمایت و پشتیبانی ستاد توسعه فناوری نانو، کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو، انجمن مواد جهش زای زیست محیطی ایران و انجمن علمی بهداشت کار ایران در تاریخ 9-8 آذرماه سال 1396برگزار می گردد. مهلت ارسال مقالات تا مهرماه تمدید شد.

دومین کنفرانس بین المللی نانوپزشکی و ایمنی در نانو (NMNS 1017) از تاریخ 8 لغایت 9 آذر سال 1396 (29 و 30 نوامبر سال 2017) در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌گردد. این کنفرانس به همت دانشگاه علوم پزشکی تهران، شبکه ایمنی نانو و انجمن نانوفناوری پزشکی ایران برگزار می گردد.

این کنفرانس تمام جنبه‌های پزشکی و ایمنی نانومواد بر روی انسان، حیوانات و محیط زیست را در بر می‌گیرد و  از تمام پژوهشگران در حیطه نانو را به حضور در این کنفرانس فرا می‌خواند. در کنار برگزاری سخنرانی‌های کلیدی توسط نامداران حیطه نانوپزشکی و نانوایمنی، انواع کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی نیز برگزار می‌گردد. یاد‌آور می‌گردد، این کنفرانس از همایش‌های مورد تایید ستاد نانو، جهت واریز حمایت‌های تشویقی پایان‌نامه‌های دانشجویی نیز برخوردار می‌باشد.

پژوهشگران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت کنفرانس مراجعه نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت کنفرانس (بر روی عکس زیر کلیک فرمایید)مراجعه فرمایید

اجرای مراسم آتش بازی

اجرای مراسم نورافشانی

محمد رزم

اجرای مراسم آتش بازی

لوازم آتش بازی

اجاره دستگاه کاغذ پاش

اجرای مراسم آتش بازی نورافشانی

فروش لوازم آتش بازی

اجرای برنامه آتش بازی

فروش آتش بازی