صفحه نخست اعضای رسمی اعضای حقوقی همایش ها عضویت ثبت نام تماس با ما   http://isnm.ir/templates/nw-nano/english.png
 
     

پیوندها

Nanomedicine Research Journal

معرفی کتاب

 NMNS 2017

ماسک تنفسی

ISNN

دعوت به همکاری

کتابخانه مجازی انجمن

ISNM

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دومین شماره مجله انگلیسی تحقیقات نانوپزشکی (Nanomedicine Research Journal) انجمن به چاپ رسید. این مجله به صورت آنلاین و چاپی در دسترس اعضای انجمن، محققان و علاقه مندان این حوزه قرار خواهد داشت.

مجله تخصصی و بین المللی تحقیقات نانوپزشکی به زبان انگلیسی (NMRJ) Nanomedicine Research Journal) دومین شماره خود را در ماه اکتبر سال میلادی جاری 2016 منتشر کرد. این مجله به صورت فصلنامه الکترونیکی و چاپی توسط انجمن نانو فناوری پزشکی ایران (ISNM) به چاپ خواهد رسید.

 در این مجله آقایان دکتر سید مهدی رضایت سرخ‌آبادی به عنوان مدیرمسئول، دکتر فرید عابدین درکوش به عنوان سردبیر، کامیار خوشنویسان به عنوان دبیر، محمد برخی به عنوان مدیر داخلی و خانم نجمه کتابچی به عنوان مدیر انتشارات با مجله همکاری می‏نمایند. اعضای هیات تحریریه مجله از اساتید و محققان برجسته بین‌المللی در زمینه‌های مختلف نانو پزشکی، مهندسی بافت و طب بازساختی و.. از دانشگاه‌های تراز اول دنیا بوده که از آن جمله می‌توان به پروفسور علی خادم‏ حسینی استاد تمام دانشگاه هاروارد (HARVARD) امریکا در زمینه مهندسی بافت و رییس آزمایشگاه نکنولوژی‏های نانو ابعاد و میکرو ابعاد (Microscale and Nanoscale Technologies) دانشگاه هاروارد و دکتر سیفعلیان استاد تمام دانشگاه  UCL لندن انگلستان و رییس مرکز نانوتکنولوژی و طب بازساختی (Regenerative Medicine) این دانشگاه اشاره کرد. 

 علاقه‌مندان به ارسال مقاله برای چاپ در این مجله می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی مجله مراجعه نمایند. فهرست مقالات این مجله و نسخه الکترونیکی آن از طریق پایگاه اینترنتی نشریه قابل دریافت است.


 شایان ذکر است‏، براساس آیین‌نامه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، در صورت چاپ مقاله علمی ـ پژوهشی در این مجله و تایید آن توسط کمیته علمی ستاد نانو، به نویسنده حمایت تشویقی به مبلغ ۸،۰۰۰،۰۰۰ ریال تعلق می‌گیرد.

کلیه مقالات در زمینه های  پیش بینی و پیشگیری از بیماری ها، مهندسی بافت، نانو بیو سنسور، حاملهای عاملدار و سیستم های دارورسانی هدف و حوزه‏های مرتبط به نانوپزشکی که در بخش اطلاعات ژورنال به طور کامل ذکر شده است، قابل ارسال و بررسی می باشند.

توجه: برای مقالاتی که برای این ژورنال ارسال میگردد، هیچگونه هزینه ای بابت داوری مقالات و انتشار آن دریافت نمی گردد.

قالب انتشار در این مجله عبارتند از:

مقالهای پژوهش اصلی

مقالات نقد و بررسی

گزارش موردی

مقالات کوتاه

نامه به سردبیر

جهت اطلاعات بیشتر بر روی عکس زیر کلیک نمایید:

اجرای مراسم آتش بازی

اجرای مراسم نورافشانی

محمد رزم

اجرای مراسم آتش بازی

لوازم آتش بازی

اجاره دستگاه کاغذ پاش

اجرای مراسم آتش بازی نورافشانی

فروش لوازم آتش بازی

اجرای برنامه آتش بازی

فروش آتش بازی