×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی فوتر

مجله Nanomedicine Research Journal (NMRJ) که توسط انجمن نانوفناوری پزشکی ایران و با سردبیری دکتر فرید عابدین درکوش به چاپ می‌رسد، موفق به کسب نمایه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) شد. نمایه ISC، یکی از معتبرترین پایگاه های استنادی علوم در بین کشورهای اسلامی است که برای رتبه بندی و ارزشگذاری مجلات و دانشگاه های […]

مجله Nanomedicine Research Journal (NMRJ) که توسط انجمن نانوفناوری پزشکی ایران و با سردبیری دکتر فرید عابدین درکوش به چاپ می‌رسد، موفق به کسب نمایه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) شد. نمایه ISC، یکی از معتبرترین پایگاه های استنادی علوم در بین کشورهای اسلامی است که برای رتبه بندی و ارزشگذاری مجلات و دانشگاه های ایران و کشورهای اسلامی مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایه ISC مجله NMRJ با مراجعه به آدرس ذیل، قابل مشاهده است.

https://ecc.isc.gov.ir/showJournal/27795

 

مجله NMRJ دارای رتبه علمی – پژوهشی از کمیسیون تخصصی نشریات وزارت بهداشت بوده و تاکنون موفق به انتشار 3 جلد مشتمل بر 10 شماره که حاوی 80 مقاله است؛ شده و شماره یازدهم آن نیز در حال انتشار است.

این مجله به صورت فصلنامه از سال 2016 شروع به فعالیت کرده و مقالات مرتبط با حوزه موضوعی کاربرد نانو در پزشکی، زیست‌شناسی، بیوتکنولوژی و داروسازی را از پژوهشگران دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی منتشر می کند. اعضای هیئت علمی برجسته برخی از دانشگاه‌های کشور و همچنین برخی از دانشگاه‌های خارجی به‌عنوان هیئت تحریریه با این مجله همکاری می‌نمایند.

مجله‌ مذکور از دریافت مقالات اصیل و مروری اعضای محترم هیئت علمی، محققین و دانشجویان گرامی که در زمینه‌های پیش‌بینی و پیشگیری از بیماری‌ها، مهندسی بافت، نانو‌بیوحسگر، حامل‌های عامل‌دار و سیستم‌های دارورسانی هدف و حوزه‌های مرتبط با نانوپزشکی و تمامی زمینه‌هایی که در بخش اطلاعات مجله به طور کامل ذکر شده‌است، استقبال می‌کند.

مجله فوق، جزء مجلات منتخب و مورد تایید ستاد نانو بوده و مقالات چاپ شده در آن در صورت تایید در کمیته علمی ستاد نانو، مشمول دریافت 5.000.000 ریال حمایت تشویقی می گردند.

اطلاعات بیشتر درباره مجله به همراه فهرست و متن کامل مقالات منتشر شده، در پایگاه اینترنتی مجله به آدرس http://www.nanomedicine-rj.com در دسترس است.

دسته بندی: آخرین اخبار, اسلایدر برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد