×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی فوتر

سازمان غذا و دارو

اولین جلسه کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو در سال جدید روز چهارشنبه مورخ 26ام اردیبهشت سال 1397 با حضور آقای دکتر رضایت ریاست کمیته، خانم دکتر حقگو جهرمی دبیر کمیته و اعضای کمیته در محل ستاد توسعه فناوری نانو برگزار گردید. در ابتدای جلسه ریاست کمیته ضمن خیر مقدم به اعضای جدید، توضیحاتی […]

اولین جلسه کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو در سال جدید روز چهارشنبه مورخ 26ام اردیبهشت سال 1397 با حضور آقای دکتر رضایت ریاست کمیته، خانم دکتر حقگو جهرمی دبیر کمیته و اعضای کمیته در محل ستاد توسعه فناوری نانو برگزار گردید.

در ابتدای جلسه ریاست کمیته ضمن خیر مقدم به اعضای جدید، توضیحاتی در خصوص روند رو به رشد علم و فناوری نانو در کشور ارایه دادند. و ضمن اشاره به تعداد شرکت های فعال داخلی و تنوع محصولات آنها، نظارت بر این محصولات را برای توسعه پایدار این حوزه حائز اهمیت دانستند. ایشان همچنین به جنبه های نظارتی و حمایتی کمیته در تعامل نزدیک با ادارات کل سازمان غذا و دارو و ستاد توسعه فناوری نانو اشاره کردند./

در ادامه خانم دکتر اربابی دبیر سابق و عضو کمیته تاریخچه شکل گیری و روند توسعه فعالیت های این کمیته طی ده سال گذشته را شرح دادند. همچنین روند اخذ مجوز محصولات سلامت محور مبتنی بر فناوری نانو، وظایف و عملکرد کمیته نیز توضیح داده شد. ایشان در ادامه محصولات ارجاعی به کمیته و محصولاتی که تاکنون موفق به کسب موافقت از این کمیته شده اند را ارائه نمودند.

در ادامه جلسه موضوعاتی نظیر تسریع در روند بررسی پرونده های ارجاعی و اصلاحات دستورالعمل اجرایی کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو مورد بحث و جمع بندی قرار گرفت.

در پایان جلسه از زحمات خانم دکتر اربابی بعنوان دبیر کمیته با سابقه ده سال همکاری قدردانی شد و از سوی رئیس کمیته ادامه همکاری ایشان علاوه بر عضویت در کمیته، بصورت حضور فعال در کارگروه های تخصصی اعلام گردید.

دسته بندی: آخرین اخبار, گالری تصاویر, گالری فیلم برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد